המלצות ICANSIT

ביקורות לקוחות לפי קטגוריות

אני לא סובל ספציפית מכאבים בישיבה, והייתי די סקפטי כשהחברים שלי
המליצו לי כל כך על הכרית הזו, אבל כשהתחלתי להשתמש בה במכונית ראיתי על מה כל
ההתרגשות. זה נותן לי גובה וחוויה אחרת לגמרי במכונית.

 

סול ל

אני נהג, קניתי את הכרית הזו – זו פשוט חווית נהיגה אחרת לגמרי. המלצתי לכל החברים שלי.

 

הרי

אני נוסע הרבה במכונית הקטנה והקטנה שלי, מהרגע שיש לי את כרית ה-Icansit שלי אני מרגיש שיש לי ג'יפ קטן
– זה מגביר אותי ומרחיב את שדה הראייה שלי. עכשיו קשה לי לנסוע בלי הכרית.

 

סיימון ר

יש לי מכונית מאוד פשוטה, אבל הכרית הזו אני מרגישה שיש לי מכונית מאוד יקרה, הנסיעה הרבה יותר חלקה ונוחה. מונע גם טלטלות בנסיעה.

 

ארווין אי

חבר שלי נתן לי את הכרית במתנה והכנסתי אותה לרכב, אני חייב להגיד לך שזו חווית נהיגה אחרת לגמרי.

 

דוד ק

התפקיד שלי הוא לדרג מבחנים ואני סובל מהחלקת דיסק. קניתי את הכרית הזו שעוזרת לי לעבוד הרבה יותר שעות עם ריכוז הרבה יותר טוב.

 

 

אשלי פ

קניתי את זה עבור בן משפחה שהוא מאוד חולה ולא היה מסוגל לשבת בגלל כאבים חזקים מאוד, והכרית הקלה הרבה על הכאב.

 

דוד א

אני נכה בכיסא גלגלים וסובל הרבה מפצעי שינה. כששמעתי על הכרית המדהימה הזו רדפתי אחרי אחד הנציגים שלך בבית למרות שרשמית היית סגור לחופשה. קניתי את זה וזה עזר לי מאוד. תודה, מ', שעשית הכל כדי להביא לי אותו גם בחופשה.

 

 

ג'יימס

היי – חצי שנה אני סובלת מעצם הזנב. ניסיתי הכל אבל שום דבר לא שיפר את המצב. חברה שלי המליצה לי על הכרית הזו, יש לי אותה חודשיים וממש מרגישה אדם חדש. תודה ובבקשה לפרסם כדי שזה יוכל לעזור לאנשים אחרים.

 

בארי

היי – רק רציתי להודות על הכרית המדהימה הזו – היא הצילה אותי ועוזרת לי המון. תודה.

 

R K

אני עובדת שעות ארוכות במחשב, בכל פעם שהייתי בהריון לא יכולתי לעבוד בכלל בישיבה בגלל כאבי גב נוראיים – רק בשכיבה. בהריון האחרון שלי הייתה לי את הכרית הזו וזה היה סיפור אחר שיכולתי להמשיך לעבוד כרגיל.

 

קריסטין ב

אני בהריון שני וסובל מסימפיזיוליזה קשה, לא יכול ללכת או לשבת – עם הכרית הזו אני יכול לשבת שוב. תודה.

 

filey

לאחר הלידה סבלתי מטחורים, הקפדתי לשבת רק על הכרית הזו, זה לא רק הקל על הכאבים אלא גם ריפא את הטחורים הרבה יותר מהר. תודה.

 

שירלי פ

אחרי הלידה הראשונה שלי סבלתי מאוד מהתפרים. יכולתי רק לשקר ולא לשבת בכלל עד שחמותי הביאה את הכרית הזו במתנה ויכולתי לשבת שוב בלי כאבים.

 

אמנדה

קניתי את זה כמתנה לסבא שלי שלא יכול היה לשבת יותר מעשר דקות בכל פעם. הוא תמיד נהג לשכב על ספסלים וכו' עם הכרית הזו הוא מסוגל לשבת הרבה יותר זמן.

 

מיכאל

סבלתי מכאבים בישיבה והכרית שחררה אותי מכל כאב. לא רק זה, אלא שלפני שאני הולך לישון, תמיד יש לי כאבים גם בשכיבה. גיליתי שגם הכרית עוזרת לי בזה. אני יושב על הכרית כמה דקות עד שהכאב חולף ואז אני שוכב ללא כאבים. תודה.

 

היידי

אני אדם מבוגר שסובל מכאבים בישיבה. ניסיתי את כל סוגי הכריות השונות שקיימים אבל שום דבר לא עזר עד שמצאתי את ה-Icansit שנמצאת ברמה אחרת לגמרי. המלץ לכולם על Icansit לאחר שניסיתם רבים אחרים!

 

ג'ון

היי – קניתי את זה כמתנה להורים שלי שלא הפסיקו להודות לי אז החלטתי לקנות גם לעצמי.

 

אלון

אני לומד על ספסל חלקלק מה שגורם לי לא לשבת נכון, כרית זו עוזרת להבטיח ישיבה נכונה.

 

דייב

אני אישה מבוגרת ואני לוקחת איתי את הכרית הזו לכל מקום שאני הולכת כי היא כל כך קלה ופשוטה שהיא מרגישה כמו כורסה ניידת. המלצתי לכמה חברים שגם קנו אותו.

 

ליסה נ

אני מטפלת ומעבירה סדנאות לכן אני יושבת הרבה. למרות שאין לי כאבים בישיבה אני משתמש בכרית כדי להבטיח יציבה נכונה.

 

ג'יידן

קניתי את זה לבעלי שעובד כאמן, הוא כל הזמן נאלץ להחליף עמדה מחוסר נוחות. מרגע שקניתי כרית הוא מסוגל לשבת שעות רבות בריכוז מלא מבלי לשנות תנוחות.

 

דבי וו

אני תופרת ויש לי כיסא מיוחד אבל החוטים כל הזמן נתקעים פנימה קניתי את הכרית ושמתי אותה על כיסא פשוט, עכשיו זה לא רק יותר נוח אלא שהחוטים לא מסתבכים.

 

ריטה

אני אמן מקצועי ואשתי קנתה לי את הכרית המיוחדת הזו, ואני חייב לומר לך שזה עושה כל כך הבדל שאני מגיע לעוד הרבה יעדים עם הנוחות שלה. תודה!

 

ארי

נאלצתי לצאת לטיול ארוך מאוד בסוף ההריון כולל טיסה ונסיעה ארוכה של כמעט יומיים. הלכתי להרפתקה הזו בשלווה רבה בידיעה שיש לי את הכרית של Icansit איתי. עברתי נסיעה קלה ללא כאבים כלל.

 

קייט

כאיש עסקים אני טס בתדירות גבוהה, מרגע שרכשתי את הכרית הטיסות הרבה יותר קלות.

 

מייקל ס

אשתי קנתה לי את זה כדי לקחת לטיול שלי, זה היה כל כך מדהים – רק חבל שלא יכולתי להתקשר אליה מהטיסה כדי להודות לה!

 

אבי

אני לומד הרבה וכשאני רוצה להתרכז יותר אני יושב על הכרית. הנוחות או שאני לא יודע מה עוזר לי להתרכז יותר בלמידה.

ג'ף סי

כמנכ"ל יש לי כיסא מנהלים, אני מעדיף לשבת עליו רק עם הכרית הזו ועוד יותר אני מעדיף לשבת על כיסא פשוט עם הכרית ואז על כיסא המנהלים שלי בלי.

Sam E

אני עובד שעות רבות במשרד, בשלב מסוים התחלתי לסבול מישיבה לא נכונה, זה הגיע למצב שאפילו רציתי לעזוב את העבודה. ראיתי את הפרסומת שלך והחלטתי לנסות, אחרי שבוע התחלתי להרגיש הבדל עצום כאילו אני יושב בפעם הראשונה. תודה רבה לך.

מריה

המלצות מומחים

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

האתר יעבור עדכון בקרוב, ויהיה עדכון לדף ביקורות המומחים. תודה על ההבנה.

Fitness instructors

Orthopedists

Chiropractors

Doulas and pregnancy guides

Back Doctors

Physiotherapists

סיפור המוצר

לַחַץ? כאב גב? עייפות?

הכל מתחיל באיך שאנחנו יושבים. כרית המושב האורטופדית החכמה I-can-sit היא המצאה גאונית לשיפור הבריאות ואיכות החיים. כרית אני יכול לשבת מתהדרת בקונספט חדש ומתקדם של ארגונומיה נכונה של ישיבה. הכרית משלבת טכנולוגיות וחומרים מתקדמים להתאמה דינמית לגוף ומתן תמיכה אישית לכל משתמש.


מה קורה כשיושבים זמן רב ללא תמיכה מתאימה?


ישיבה ממושכת ללא תמיכה מתאימה גורמת לעומס ולחץ על הגב התחתון, האגן ושרירי המותניים. זה יוצר מתח בשרירים, מגביל את זרימת הדם ולוחץ על העצבים. התוצאה היא תחושת לחץ, כאבי גב ועייפות כרונית. בנוסף, הלחץ על עמוד השדרה פוגע ביכולת לשבת זקוף, מה שמשפיע לרעה על המוטיבציה ומצב הרוח. לכן, ישיבה נכונה ותומכת חשובה כל כך להפחתת מתח, כאב, עייפות ושיפור מצב הרוח.

תמיכה נכונה

ישיבה עם תמיכה נכונה  פירושה יצירת סביבה שבה כל חלקי הגוף המעורבים בישיבה – האגן, המותניים, הגב התחתון, הכתפיים והראש – כולם נתמכים בצורה מיטבית על ידי משטח הישיבה. תמיכה נכונה מבטיחה חלוקת משקל הגוף באופן שווה ואינה מאפשרת לרכז את כל הלחץ למספר נקודות.

תמיכה נכונה מאפשרת לשרירים להישען ולהירגע במקום להימתח ולהתאמץ ומונעת עיוותים בעמוד השדרה על ידי ייצוב הגב במצבו הנייטרלי הטבעי. זה מקל על עומס הלחץ על הדיסקים בין החוליות האחוריות ומאפשר להן "לנשום". כתוצאה מכך יורדים הכאבים והמתחים בגב וכל שרשרת השרירים הנלווית לעמוד השדרה יכולה להירגע, מה שמוביל להקלה כוללת במתח בגוף.

תמיכה נכונה משפרת את זרימת הדם בכל האזור ומגבירה את אספקת החמצן לשרירים ולמוח, מה שתורם לתחושת מרץ ואנרגיה במקום עייפות ותשישות.

המדע שמאחורי ישיבה נכונה

האמירה "אני יכול לשבת", מבטאת הבנה רחבה ועמוקה של פעולת הישיבה. הבנו שכדי שנוכל לומר "אני יכול לשבת" במלוא המובן, עלינו לחוות תמיכה נכונה לכל חלקי הגוף המעורבים בישיבה.

חקרנו וניתחנו לעומק את האתגרים והקשיים הכרוכים בישיבה נכונה לאורך זמן, ואת הצורך למצוא דרך מיטבית לאפשר לגוף לשבת בצורה בריאה, נוחה ותומכת.

רעיון זה הוביל אותנו לפתח את המוצר iCanSit – כרית ישיבה ארגונומית וחדשנית המגשימה את החלום של ישיבה נכונה ובריאה. כרית זו מאפשרת למשתמש לומר בביטחון "אני יכול לשבת!" עם נוחות מקסימלית, תמיכה ופונקציונליות.

 

מבנה כרית ICANSIT מספק תמיכה ונוחות מירבית.

כרית המושב של iCanSit עוצבה ופותחה בקפידה על בסיס הידע המעמיק שפיתחנו עבור הדרכים הטובות ביותר לספק תמיכה נכונה לגוף בזמן ישיבה.

המחקר המקיף שערכנו על תנוחת הישיבה האופטימלית והצרכים הייחודיים של כל אזור בגוף המעורב בישיבה, אפשר לנו לתכנן במדויק את צורת ומבנה הכרית כך שתעניק תמיכה ונוחות מירבית.

השתמשנו בחומרים מתקדמים כמו קצף זיכרון ייחודי, אשר תוכנן להגיב בצורה מתאימה למבנה ולמשקל הגוף בישיבה, וכולל שכבת ג'ל אפקט קריר המעניקה תחושה מרעננת, ומונעת ביעילות הצטברות חום, הזעת יתר. ואי נוחות.

המהנדסים שלנו עושים שימוש אופטימלי בחומרים אלו בעיצוב המתאים באופן אידיאלי למתן תמיכה נכונה למותניים, לאגן, לגב התחתון ואזורים רלוונטיים אחרים. כך יצרנו כרית ישיבה אשר נבנתה ייעודית להשגת תמיכה מרבית בישיבה, על בסיס הידע המדעי והטכנולוגי המתקדם ביותר.

קצף זיכרון שפותח באופן בלעדי שנועד להגיב למבנה ולמשקל הגוף.

כרית המושב iCanSit מכילה קצף זיכרון ייחודי שפותח עבורנו לאחר שנים של מחקר ופיתוח. קצף הזיכרון שלנו עבר תהליכי בדיקה ושיפור מתמשכים על ידי מומחים על מנת להתאים אותו בצורה מיטבית לצרכי תמיכה נכונה בישיבה לאורך זמן. בניגוד לקצפי זיכרון סטנדרטיים, קצף הזיכרון iCanSit תוכנן להגיב בצורה ייחודית למבנה ולמשקל הגוף בזמן ישיבה. הוא מסוגל להתאים את עצמו באופן דינמי כדי לספק תמיכה אופטימלית לגב התחתון, האגן והמותני – בדיוק היכן שצריך.
מדובר בטכנולוגיית קצף זיכרון חכמה וייחודית שפותחה תוך השקעת משאבים רבים במחקר ופיתוח כדי להביא לכם את חווית הישיבה המושלמת ביותר.

תכונות נוספות

לשימוש קל ונייד. תכונות אלו הופכות את הכרית לניידת ורב-תכליתית עוד יותר. הוא קל לנשיאה, מאפשר לשמור על היגיינה וניתן להתאים אותו לסביבות ישיבה שונות ולהעדפות אישיות.

כיסוי נשלף ורחיץ:

ניתן להסיר ולכבס את הכיסוי, מה שמאפשר לשמור על ניקיון כרית המושב.

צבעים ובדים אופנתיים:

הכרית קיימת ב-3 צבעים אופנתיים: שחור, אפור ובז'. אתה יכול לבחור בד קטיפה או כיסוי ספנדקס גמיש.

ידית נשיאה:

כל כיסוי כולל ידית נוחה לנשיאת כרית המושב.

רצועות מושב אופציונליות:

ניתן לרכוש כיסוי עם רצועות קשירה לחיבור הכרית לכיסא.

עגלת קניות
Scroll to Top