למה ICANSIT

הפרויקטים המוצלחים שלנו

עם שנים רבות של עבודה ומאות אלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם,
החברה שלנו עומדת מאחורי פרויקטים מוצלחים רבים של מוצרי צריכה. החל משלב תכנון המוצר על כל פרטיו, ממשיכים לפס הייצור, ומשם לערוצי ההפצה ללקוחות ברחבי העולם.
אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצרים שלנו, אצלנו זו לא התפארות חסרת בסיס, זו המציאות ומאומתת על ידי אלפים רבים של פידבקים חיוביים שהמוצרים שלנו מקבלים.

גישת פיתוח מוצר

כשאנחנו ניגשים לפיתוח מוצר, אנחנו הולכים לקיצוניות. אנו בוחנים את כל האפשרויות, ורואים כיצד נוכל לפתח את המוצר שיעבוד עבור הלקוח. לצורך הפיתוח האחרון שלנו של המוצר החדשני שלנו, כרית המושב, גייסנו את מיטב המוחות בתחומים הרלוונטיים; אורטופדים, כירופרקטורים ורופאי גב, כדי להבטיח שכאשר הלקוחות יקבלו את המוצר המוגמר, הם יקבלו בדיוק את מה שרצו, ובגרסה המשופרת ביותר שיש.
אנו מקווים שגם אתם תמצאו את הנוחות שלכם יחד איתנו, צוות Icansit.

הכירו את הצוות שלנו

ג'ו ב

מנכ"ל

ג'ו הוא מנכ"ל החברה ומטפח תרבות ארגונית המעניקה עדיפות למילוי צרכי הצרכן. הוא מבין את החשיבות של נוחות ובריאות. כשהצוות שלו פיתח את הכרית המושלמת, הוא אהב אותה ואמר: "אנחנו צריכים להביא את רמת הנוחות הזו גם ללקוחות שלנו". השאר היסטוריה.

טום

ראש צוות שירות לקוחות

הוא מנהיג צוות שירות לקוחות מיומן ומנוסה. הוא מתמחה בליווי והדרכת אנשי שירות הלקוחות על מנת להבטיח שכל לקוח יקבל שירות מקצועי ואדיב וירגיש חשוב ומכובד. תום מבצע את משימתו בכבוד ובמקצועיות ומשתדל למקסם את אזור הקשר של הלקוחות עם החברה ולהעניק להם את החוויה הטובה ביותר.

סאלי ק

מפתח מוצר

סאלי עשתה מאמצים רבים כדי למצוא את עיצוב הכרית המושלם. עם ניסיון וידע רב בייצור וארגונומיה, היא מובילה בהצלחה את הצוות ביצירת "הכרית הכי מושלמת שאפשר". סאלי מקשיבה היטב לכל סיפור לקוח כדי למצוא כל הזמן דרכים לשפר את המוצר האידיאלי ממילא.

עגלת קניות
Scroll to Top