טכנולוגיה מתקדמת

עכשיו אני יכול לשבת!
עכשיו אני יכול להצליח!

כרית IcanSit מבטאת קונספט חדש ומתקדם של ארגונומיה נכונה של ישיבה. הכרית משלבת טכנולוגיות וחומרים מתקדמים להתאמה דינמית לגוף ומתן תמיכה אישית לכל משתמש.

קניות בגישה אחרת

אנו מאמינים במוצר שלנו וביכולתו לשפר את חווית הישיבה. שבו, תהנו, ואם מסיבה כלשהי הכרית לא עמדה בציפיות שלכם תוך 30 יום מרגע הרכישה, פנו אלינו ותקבלו החזר מלא

המוצרים שלנו

עלינו

אני יכול לשבת – המדע מאחורי ישיבה נכונה "אני יכול לשבת", מבטא הבנה רחבה ועמוקה של פעולת הישיבה. הבנו שכדי שנוכל לומר "אני יכול לשבת" באופן מלא ומוצלח, עלינו ליהנות מתמיכה מתאימה לכל חלקי הגוף המעורבים בישיבה.

תובנות אלו הובילו אותנו לפתח את המוצר iCanSit – כרית ישיבה ארגונומית וחדשנית המגשימה את החזון של ישיבה נכונה ובריאה. כרית זו מאפשרת למשתמש לומר בביטחון "אני יכול לשבת!" עם נוחות, תמיכה ויעילות מקסימלית.

 

פיתוח מיוחד בייצור כריות של IcanSit

כרית המושב iCanSit עוצבה ופותחה בקפידה רבה על בסיס התובנה המוצקה שפיתחנו עבור האמצעי האידיאלי לספק תמיכה נכונה לגוף בזמן ישיבה.

המחקר המקיף שערכנו על תנוחת הישיבה האופטימלית והצרכים הייחודיים של כל אזור בגוף המעורב בישיבה, אפשר לנו לתכנן במדויק את צורת ומבנה הכרית כך שתעניק תמיכה ונוחות מירבית.

 

תמיכה ונוחות מקסימלית

השתמשנו בחומרים מתקדמים כמו קצף זיכרון ייחודי, שנועד להגיב בצורה נכונה למבנה ולמשקל הגוף בישיבה. הוא כולל שכבת ג'ל אפקט קריר המעניקה תחושה מרעננת, ומונעת ביעילות הצטברות חום, הזעת יתר ואי נוחות.

השימוש בחומרים אלו מותאם בצורה אופטימלית למתן תמיכה נכונה למותניים, לאגן, לגב התחתון ואזורים רלוונטיים נוספים. כך יצרנו כרית ישיבה שהותאמה למטרה של תמיכה מרבית בישיבה, על בסיס הידע המדעי והטכנולוגי המתקדם ביותר.

 

מועדון IcanSit ללא תשלום

לקוח ICANSIT אתה זכאי להירשם למועדון ICANSIT היוקרתי ללא תשלום.
ולקבל 5% הנחה קבועה על כל קנייה ולהיות מהראשונים לקבל עדכונים על מבצעים, הנחות השקת מוצרים ומתנות.

עגלת קניות
Scroll to Top